Haber

Haluk Levent’i Deprem Bağışı İçin Hedefleyen AKP’li Yönetici Karşılık Verdi!

AKP Yönetim Kurulu Üyesi Berk Can Doğan, Kahramanmaraş merkezli sarsıntının Ahbap ekibiyle sürekli yardım toplayan Haluk Levent’i sosyal medya hesabından hedef gösterdi. Gerici paylaşımının ardından hesabını kapatan Doğan, geri dönerek Haluk Levent ile vedalaştığını söyledi.

Kahramanmaraş’ta yaşanan depremin ardından biliyorsunuz birçok kurum ve kuruluşun yanı sıra Haluk Levent Ahbap ekibi ve Oğuzhan Uğur Babala ekibi ile hem deprem bölgesinden hem de İstanbul’dan yardımlarını esirgemediler.

Birçok ünlü ismi bir araya getiren ve depremzedeler için bağış toplayan bu iki isim, ne yazık ki sosyal medyada çeşitli kişiler tarafından hedef gösterildi.

O isimlerden biri de AKP Yönetim Kurulu Üyesi Berk Can Doğan’dı. Yaptığı bu paylaşımla tepki topladı.

Daha sonra ünlü oyuncu Hande Doğandemir, Doğan’a “Seni kimse tanımıyordu ama artık hepimiz seni tanıyoruz hadi ama yine iyisin” dedi. o cevapladı.

Doğan, bu tepkiler üzerine Twitter hesabını kapatarak ortadan kayboldu ancak bir süre sonra farklı bir profil fotoğrafıyla hesabını tekrar açtı.

Tabi yaptığı ters paylaşımla… Doğan, Haluk Levent’le vedalaştıklarını belirterek, “Dünkü kızgın halimle bazı kötü ifadeler kullansam da öyle bir niyetim yoktu. Haluk abiyi de aradım ve projelerini dinledim.” söz konusu.

“Birlik olma zamanı, birlik kazanacak, iyilik kazanacak.” söz konusu.

Haluk Levent, “Güzel olan kazanacak” yanıtını verdi.

“Birbirimizi anlamak önemlidir” diye ekledi.

derinceajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu